Kdo je Daria

Jsem obyčejně neobyčejná žena, která má potřebu a touhu pomáhat těm, kteří pomoc chtějí.

Narodila jsem se v roce 1976. Vychodila jsem mateřskou školku, základní školu, vystudovala gymnázium a šla na vysokou školu. Během prvního roku jsem zjistila, že mě studium zemědělství naprosto nenaplňuje a ze školy jsem odešla. Nastoupila jsem do práce a tam potkala svého, dnes již bývalého, manžela a vdala jsem se. V té době jsem navštěvovala Universitu Nové doby a snažila se zorientovat v oblasti léčitelství. V osmém měsíci těhotenství se svou první dcerou (nar. 1998) jsem se zúčastnila své poslední přednášky v rámci této university a ta se týkala právě automatické kresby. Paní Ing. Marie Šalátová přednášela tak, že se mi tužka po papíře rozeběhla už během přednášky. Během následujících let jsem si své poznatky ověřovala hlavně na svých blízkých a kamarádech a postupně si přidávala další a další náměty ke kreslení, a to hlavně podle potřeby lidí, se kterými jsem se setkávala a kterým jsem se snažila pomáhat. Roku 2001 se mi narodila druhá dcera. V roce 2003 jsem se vrátila ke studiu vysoké školy, jen obor byl tentokrát naprosto jiný. V roce 2009 jsme úspěšně dokončila magisterské studiu speciální pedagogiky.

Postupně jsem si k automatické kresbě přidala Bachovy květové esence a regresní terapii. Po zasvěcení do Shambally 1024 jsem objevila svůj další velký dar, a to možnost komunikace se zemřelými a pomoci jim odejít, tam kam patří (do Světla), pokud oni sami nedokáží najít tu svoji cestu. Zabývám se nejen zemřelými, ale doprovázím i umírající a pozůstalé v pro ně velmi těžkém a složitém období. V roce 2015 mi vyšla kniha “Co bychom měli vědět, než odejdeme”, která se tématem smrti zaobírá.

S odváděním duší souvisí i energetické čištění prostor – bytů, domů; čištění karmických vztahů; rušení prokletí a praktikování očistných rituálu “šitých” přímo pro specifické potřeby mých klientů. Pokud budete mít pocit, že mohu pomoci anebo poradit i Vám, tak mě neváhejte kontaktovat a něco s tím vším uděláme.